About Edufairs

EDUFAIRS is the leader fair and organization company with its global events in and out of Turkey.

EDUFAIRS has been organized successful fairs and congresses in different countries with its highly qualified team. As having more than 20 years of experience in the industry EDUFAIRS mainly focuses on events in education, technology, cities and buildings.

Our team experienced in organizing fairs and congresses is ready to apply this to your events for providing customized solutions to your needs.The experience of our team is the biggest asset we have for the best service.

WHY EDUFAIRS?

Edufairs size özel çözümler sunar

Projelerimiz

EDUFAİRS HAKKINDA BAZI RAKAMLAR

20+
Yıl tecrübe
38
Tamamlanan proje
%94
Müşteri Memnuniyeti
500+
Fuar Katılımcısı

Edufairs fuar & kongre organizasyonlarında başarı ve güvenin garantisidir

Wonderful digital things require
a good mix of combined skills

Hizmetlerimiz

Her büyüklükte fuar organizasyon ve planlaması bu konuda tecrübeli ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Bu noktada fuar temasının geliştirilmesi, fuar alanı seçimi, tasarım ve kurulum, fuar satış ve sponsorluk dosyalarının hazırlanması, pazarlama faaliyetleri, bütçe oluşturulması, fuar ziyaretçi planlaması ve tanıtım çalışmaları ile fuar organizasyonunun gerektirdiği tüm noktalarda sizlerin yanındayız.

Kongre, seminer ve sempozyum toplantıları uzmanlık alanımızdır. Kongre organizasyonu noktasında bütçelendirme, kongre ve toplantı mekanı seçimi, salon ve mekan lojistik planlama ve dekorasyon, otel odalarının temini, rezervasyon sistemlerinin oluşturulması, davetli programı yönetimi, , stand ve sergi alanı planlama, halkla ilişkiler, promosyon ve tanıtım çalışmaları, sekretarya, veri güvenliği ve arşivleme hizmetleri sağlanmaktadır.

Kurum ve kuruluşların pazarlama, satış, halkla ilişkiler, kurumsal iletişim, insan kaynakları gibi birimlerinin görev alanlarında yer alan, iç veya dış sosyal paydaşlarla sıcak temas sağlanan, içeriğin iletilmek istenen mesajlar doğrultusunda kurgulandığı, lansman, roadshow, bayi toplantısı, fuar katılımı, vb. faaliyetler etkinlik yönetiminin kapsamı altındadır.

Ekibimiz dünyanın farklı ülkelerine ticari heyetler ve fuar katılımları organizasyonu konusunda uzmanlaşmıştır. Düzenlenen organizasyonlar öncesinde katılımcıların hedefleri doğrultusunda detaylı ön çalışma yapılarak sağlanan fayda maksimize edilmektedir. Ayrıca düzenlenen alım heyeti organizasyonlarıyla ülkemiz mal ve hizmetlerinin kaynağında tanıtımı yapılmaktadır.

Kurumsal ihtiyaçlara yönelik olarak eğitim programlarının belirlenmesi, kurumlara özel eğitim programları tasarlanması, herbir programa en uygun eğitmenlerin seçimi, eğitimin verileceği mekanın ayarlanması, eğitim alacak kişilerin gerekli durumlarda seyahat ve konaklamalarının organizasyonları başta birçok hizmet tarafımızdan verilmektedir.

Daha Fazla Bilgi Almak İstermisiniz?

İletişime Geçin

Bize Güvenen Referanslarımızdan

Başarıyla tamamlanan organizasyonlarımız hakkında özet bilgiler

EDUREHBER EDUCATION & CAREER FAIRS

EDUREHBER EDUCATION & CAREER FAIRS

EDUINVEST EDUCATION INVESTMENT SUMMIT

EDUINVEST EDUCATION INVESTMENT SUMMIT

SMART CITY EXPO ISTANBUL

SMART CITY EXPO ISTANBUL

Bize Ulaşın

 Cumhuriyet Cad. No:5 Kat:1 Beyoğlu, Istanbul Türkiye

+90 212 256 6358

Mesaj Gönder